Osobní konzultace

Rády Vám na našich osobních webech poskytneme individuální péči přesně podle toho, co zrovna potřebujete. Každá lektorka má své srdcové téma. Najděte si tu svoji.

Nevíte, pro kterou poradkyni se rozhodnout?

Napište nám na email nehormonalka@gmail.com a my vám poradíme.

Mgr. Adéla Kazdová (Nováková)

Předsedkyně spolku

Sepsala, poskládala dohromady a publikovala knihu příběhů žen, které přestaly užívat hormonální antikoncepci a je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka. Žije v Pečkách a jejím osobním projektem je www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz.

Poskytuje osobní konzultace na témata ženského zdraví, symptotermální metody, cykličnosti a vysazení hormonální antikoncepce.

MVDr. Tereza Lašťovička

Místopředsedkyně spolku

Matka 4 dětí, manželka gynekologa/porodníka, nadšená propagátorka přirozeného porodu a certifikovaná laktační poradkyně. Pomáhá v oblasti antikoncepce, těhotenství, plánování porodu, kojení a rodičovství. Ráda se inspiruje přírodou a žije v souladu s ní. Její filozofie je založena na propojení zdravého rozumu, kritického myšlení a otevřeného srdce. Více na www.terezalastovicka.cz.

Poskytuje osobní konzultace v těchto oblastech: výběr nehormonální antikoncepce, metody nehormonální antikoncepce a laktační poradenství.

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB

Revizorka spolku Psycholožka, certifikovaná lektorka sexuologické práce s tělem a spoluzakladatelka spolku Nehormonálka. Poskytuje poradenství v oblasti osobních, psychických, vztahových či rodinných problémů, konzultace v oblasti intimity a sexuality, kontaktovat ji můžete také při psychických problémech při/po vysazení hormonální antikoncepce. Žije v Uherském Hradišti a jejím osobním projektem je www.verapospisilova.cz a www.psychologprozeny.cz.

Ing. Hana Vaňurová

Členka spolku

Lektorka nehormonální antikoncepce a propagátorka symptotermální metody. Miluje vaření a zabývá se stravou na podporu hormonální rovnováhy v souladu s ženskými cykly. 

Poskytuje konzultace v oblasti cykličnosti, ženského zdraví, symptotermální metody a konzultace při výběru metod nehormonální antikoncepce. Také poskytuje pro ženy terapie dotekem s využitím techniky kraniosakrální terapie. Po domluvě možné osobní setkání Brno, Hradec Králové.

Barbora Chvátalová

Členka spolku

Lektorka symptotermální metody, ceremonialistka, dula, vede ženské i dívčí kruhy a je lektorka školy kněžek v Čechách. Můžete ji oslovit s touhou po soukromém rituálu, konzultací ohledně menstruačních cyklů, těhotenství, porodu i šestinedělí nebo touhou zúčastnit se ženského kruhu.

Poskytuje osobní konzultace na téma symptotermální metody a provázení těhotenstvím. Najdete ji na www.lunabarbora.cz.

Kristýna Martináková

Členka spolku

Autorka blogu Periodical, absolventka oboru porodní asistence a školitelka v neziskovce Loono. Věnuje se ženskému zdraví, cykličnosti a antikoncepci. Pomáhá mladým slečnám najít cestu při výběru menstruačních i antikoncepčních potřeb.

V současné době neposkytuje osobní konzultace.

Ing. Kateřina (Kadlecová) Makrlíková

Spoluzakladatelka

Věnuje se nehormonální antikoncepci na 100 % a provozuje www.pesarshop.cz, e-shop z vlastních zkušeností. Je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka. Sepisuje odborné i lifestylové články. Vytvořila antikoncepční pesar Evanella / Beacap.

Nehormonálka.cz

e-mail: nehormonalka@gmail.com

tel.: +420 732 746 085

KAM DÁL?