Webinář: Jak se orientovat ve své plodnosti?

Zveme vás na webinář Jak se orientovat ve své plodnosti. Pojďte se nadchnout stejně jako my (dvě certifikované lektorky STM PPR SENSIPLAN) do společné plodnosti v páru. STM, jako ukazatel našeho “pohlavního” zdraví, jako základní esence pro zdraví celého našeho organismu. 

Kdo vás webinářem provede?

Dvě certifikované lektorky symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství SENSIPLAN, autorky kurzu Poznej svůj cyklus.

Adéla Kazdová je autorkou projektu a stejnojmenné knihy Život bez hormonální antikoncepce a zakladatelka a předsedkyně spolku poraden antikoncepce Nehormonálka.cz.

Petra Kubíčková auditorka, lektorka jógy. Každá z nás má jedno dítě a každá aktuálně jedno nosíme pod svým srdcem:-). Jsme vášnivé propagátorky sebevědomé plodnosti a toho, jak skvělým nástrojem může pro každou ženu být orientace ve svém cyklu, cykličnosti a plodnosti. 

.

Co vše se dozvíte?

 
  • Jak pro nás pracuje náš cyklus aneb co bychom o něm měly vědět, ještě než začneme menstruovat (a spousta žen neví do menopauzy). 
  • Plodnost na prvním místě a proč ji vnímat jako “stavební kámen” našeho zdraví a intimity. 
  • Jaké dopady může mít HA aneb žádné zbytečné žvásty a pochybné pocity žen.
  • Proč je důležité se dobře rozhodnout, jakou metodu antikoncepce zvolíme společně s partnerem. 
  • Jaké nástroje ke sledování plodnosti máme.

Srdečně vás zveme na webinář Jak se orientovat ve své plodnosti

Proč se zúčastnit?

Naše plodnost je většinou to první, co “vypíná”, když jde do tuhého. Když nám hrozí nějaká vážnější nemoc. Když se cítíme vyčerpané, přetížené, většinou je to první menstruace, která nám dává jasně najevo, jak moc na sebe tlačíme. Pokud nás bolí, je to první varovný signál k tomu, přehodnotit to, jak žijeme. Pokud necítíme známky ovulace a časem zjistíme, že u nás třeba vůbec neprobíhá, je někde něco hodně špatně. 

Pokud užíváme HA, dáváme tím svému tělu najevo, že má fungovat jinak, než jak ho příroda stvořila. Z naší plodnosti se stává nástroj manipulace, ač jsme si toho vědomy či ne. Dáváme tím zodpovědnost do rukou lékařů a farmaceutů. 

Rozumět tomu, jaké změny se v našem těle dějí při běžném menstruačním cyklu, jaké hormonální procesy každý měsíc více-méně pravidelně probíhají je obrovské plus! Tím, že rozumíme tomu, jak se měníme, získáváme tím nejen vědomosti, ale i velký kus sebevědomí. Umět se za sebe postavit a mít pádné argumenty je neocenitelné v každodenním životě. A ten pocit sebejistoty za to prostě stojí! 

Děkujeme Ti za odvahu a chuť rozšířit řady žen, kterým na sobě záleží!